r. Imieniny:
logo

WYSTĘPY ZAWODNIKÓW DĘBLIŃSKIEGO KLUBU DSS ORLĘTA

21.03.2018
Występy zawodników dęblińskiego Klubu DSS Orlęta Kolejne tygodnie rozpoczętego sezonu startowego biegów ulicznych przyniosły występy zawodników naszego dęblińskiego Klubu DSS Orlęta na wymagającym dystansie półmaratonu - czyli 21 km i 97 m. Orlęta ruszyły w świat - odwiedzając Puławy i Kraków!

11 marca 2018 - to kolejna edycja wyśmienitego Biegu Zielonych Sznurowadeł.

Jak zawsze gościnna Marina Puławy, szybka trasa wiślanym wałem i pierwsza weryfikacja żmudnych, kilkutygodniowych planów treningowych - przyniosły oczekiwane efekty - czyli kolejne trofea dla naszych najlepszych zawodników, oraz oczywiście dla naszego Miasta!

Nasza niezwykła Tereska Szpyt zdobyła pierwsze miejsce na podium w kategorii K50, a 'najszybsze nogi DSS-u', laureat tegorocznego plebiscytu na Sportowca Roku Powiatu Ryckiego - Marcin Głodek - zdobył puchar za 2 miejsce w kategorii M30!

Marcin Kopczewski - 01:58:30

Bieg ukończyło 234 zawodniczek i zawodników. Wyniki zawodników DSS Orlęta na dystansie 5 km

Michał Wesoły 00:35:12

Michasia Wojtaś 00:35:57

---

W kolejną niedzielę, 18 marca 2018 liczna reprezentacja członków DSS Orlęta stawiła się na Krakowskich Błoniach, które stały się początkiem i końcem zmagań biegaczy uczestniczących w 15. Krakowskim Półmaratonie Marzanny.

Wyścig uraczył naszych reprezentantów trudną, ale ciekawą miejską trasą, pełną podbiegów i nawrotów, a sam Kraków zaserwował im dodatkowo bardzo wymagające warunki pogodowe - przenikliwe zimno i bardzo silny, mroźny wiatr.

Wszystko to nie przeszkodziło jednak w ukończeniu biegu z bardzo dobrymi wynikami!

Dla trójki naszych zawodników był to również debiut na dystansie półmaratonu!! Kamila, Ania, Robert - ogromne gratulacje!!!