r. Imieniny:
logo

SPOTKANIE AUTORSKIE Z JOLANTĄ SZWALBE

19.03.2019
SPOTKANIE AUTORSKIE Z JOLANTĄ SZWALBE 14 marca 2019r. Miejska Biblioteka Publiczna, już po raz drugi gościła Panią Jolantę Szwalbe, autorkę bardzo ciekawych antologii i cytatów. Jej spotkania skierowane są do wszystkich ludzi, którzy myślą podobnie jak ona. Tym razem wykład nosił tytuł „Jak zwyciężyć czas i mieć w sercu wieczny maj”.

Autorka w swoim wykładzie interesująco prezentowała myśli wielu znanych ludzi opowiadając o ich dokonaniach, przytaczała ciekawe momenty z ich biografii. Potrafiła zarówno wzruszyć jak i rozśmieszyć uczestników spotkania, natchnąć optymizmem i skłonić do chęci realizowania swoich marzeń, bycia ciągle aktywnym mimo upływu lat zgodnie z powiedzeniem: ·B. Russell, „Jeżeli się ma szerokie i silne zainteresowania i pole do działania, na którym można być stale aktywnym, nie ma powodów, żeby rozmyślać o statystyce przeżytych lat, a mniej jeszcze o prawdopodobnym rychłym końcu”.

W czasie spotkania Pani Jolanta Szwalbe zaprezentowała swoje książki, które są zbiorami cytatów, jej najnowsze tytuły: „Obudź się do życia ”, „Pozostaw po sobie ślad”, i „Szczyty i przepaście”. Po spotkaniu, które zostało nagrodzone brawami, głos zabrała Pani Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, dziękując autorce za spotkanie.

Można było również nabyć książki Jolanty Szwalbe wraz z jej dedykacją.

Pracownik MBP

 

Link: http://www.deblin.naszabiblioteka.com/n,spotkanie-autorskie-z-jolanta-szwalbe

Powrót