r. Imieniny:
logo

X DĘBLIŃSKI DZIEŃ WRÓBLA I XXII „ZŁAZ „TOPIENIE MARZANNY” 21 MARCA 2019 R.

19.03.2019
X DĘBLIŃSKI DZIEŃ WRÓBLA I XXII „ZŁAZ „TOPIENIE MARZANNY” 21 MARCA 2019 R. W Dęblinie 21 marca 2019 r. na dziedzińcu przy Miejskim Domu Kultury – ul 15 Pułku Piechoty „Wilków” 32b oraz na nabrzeżu wiślanym odbędzie się X Dębliński Dzień Wróbla. W programie tej ekologiczno - edukacyjnej imprezy będzie XXII Złaz „Topienie Marzanny”, podczas którego uczestnicy wędrując po Naszym Mieście już po raz dwudziesty drugi będą liczyć ptaki oraz lokalizować dzikie wysypiska stałych odpadów komunalnych.

Na mecie złazu od godz. 9.40 czeka ich konkurs Marzanna ’2019 z nagrodami i ceremonia pożegnania zimy i powitania wiosny – przeprowadzony przez Oddział Dęblińskie Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego, a także plenerowy spektakl „Marzanna” i konkurs plastyczny „Polskie Strachy Polne” – przygotowane przez Miejski Dom Kultury w Dęblinie. MDK przygotował również przegląd szkolnych kabaretów, który odbędzie się w świetlicy Klubu 1. batalionu drogowo mostowego.
 
Szczegółowe informacje podane są w załączonych regulaminach. Serdecznie zapraszam. Z turystycznym pozdrowieniem Zarząd Oddziału Dęblińskiego Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego.

 

X Dębliński Dzień Wróbla, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [341.91 KB]

 

XXII Złaz „Topienie Marzanny”, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [287.76 KB]

Powrót