r. Imieniny:
logo

TYSIĄCE MOTOCYKLI I JESZCZE WIĘCEJ LUDZI! OGÓLNOPOLSKI SEZON MOTOCYKLOWY OFICJALNIE ROZPOCZĘTY

09.04.2019
Tysiące motocykli i jeszcze więcej ludzi! Ogólnopolski sezon motocyklowy oficjalnie rozpoczęty
Oficjalne Ogólnopolskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Dęblin 2019 odbyło się 7 kwietnia. To już piąta impreza tego typu. Nie zabrakło na niej pysznego jedzenia, licytacji, dobrej muzyki, konkursów oraz pokazów. Event jak zawsze został połączony z akcją charytatywną dla podopiecznej Fundacja "Obok Nas" Zuzi, która cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową. 

Ilość uczestników zlotu zaskoczyła samych organizatorów. W niedzielę 7 kwietnia piękna pogoda sprzyjała motocyklistom, którzy przyjechali do Dęblina z różnych krańców Polski. Tysiące motocykli i jeszcze więcej ludzi! W południe odbyło się poświecenie motocykli, a w tym czasie pod pomnikiem Bohaterskich Lotników Szkoły Orląt zbierali się pasjonaci motoryzacji.

Paradnie przemieścili się ulicami Dęblina do Stężycy na Wyspę Wisła, gdzie odbyła się dalsza część zlotu. Imprezę na Wyspie Wisła otworzyła burmistrz Dęblina Beata Siedlecka.  W trakcie zlotu odbyły się licytacje i zbiórka pieniędzy dla Zuzi chorej na przepuklinę oponowo - rdzeniową, wystawa starych motocykli i fachowy serwis tych nowych, konkursy z nagrodami, piknikowe jedzenie i muzyka. Koncert zagrał zespół Rattlesnake.
Tego dnia zebrano  3.745 PLN

Kwota, jaką zebrali uczestnicy zlotu zasili konto Fundacji "Obok Nas" i tym samym pomoże Zuzi w rehabilitacji.
 
Nad bezpieczeństwem zlotu czuwali strażacy z OSP Dęblin - Masów

Tekst i zdjęcia: Edyta Danasiewicz / Dęblin24.eu

Link do zdjęć: http://deblin24.eu/galeria,ogolnopolskie_rozpoczecie_sezonu,1424,1.html

Link do materiału: http://deblin24.eu/nowosci,top,1,c1p3,tysiace_motocykli_i_jeszcze_wiec,3759.html

Powrót