r. Imieniny:
logo

KONCERT WŁADYSŁAWA KOMENDARKA W DĘBLINIE

09.08.2019
KONCERT WŁADYSŁAWA KOMENDARKA W DĘBLINIE W dniu 8 sierpnia 2019 roku odbył się niecodzienny i niepowtarzalny koncert Władysława Komendarka w ramach Projectu Masów – Patrzymy w Przyszłość.

Artysta rozpoczął swój koncert chwilę po godzinie 22 i grał na żywo przez trzy godziny rozpieszczając fanów muzyki Rave i zgromadzoną publiczność. Koncert odwiedziła również Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka. Niezapomniane przeżycia wizualne zapewniła wizualizacja Fortu Mierzwiączka stworzona przez organizatorów Alicje i Karola Perkowskich oraz ich drużynę. Lecz to nie koniec emocji związanych z Projektem Masów kolejne koncerty odbędą się już w ten weekend.
 
 
Władysław Komendarek (ur. 10 października 1948[2] w Sochaczewie) – polski muzyk, instrumentalista, związany z grupą muzyczną Exodus, w latach 80. XX wieku rozpoczął karierę solową. Od 1984 r. komponuje muzykę elektroniczną. Jest potomkiem w linii prostej Michała Kleofasa Ogińskiego, autora słynnego poloneza Pożegnanie Ojczyzny.
 
Jest artystą o zróżnicowanych zainteresowaniach, ale bez trudu można w jego twórczości wyróżnić trzy zasadnicze nurty: oryginalną muzykę własną, fascynacje muzyką poważną i przekładanie jej na syntezatory, eksperymentalne realizacje elektroniczne, przynoszące mu uznanie dzięki oryginalnym pomysłom, muzycznej wyobraźni oraz – co nie jest bez znaczenia – bogatemu instrumentarium; oraz – zwłaszcza na początku swej działalności – tworzenie muzyki nieco łatwiejszej w odbiorze, czego przykładem np. płyta Dotyk chmur, Manipulator świadomości, Zeta Reticuli IV, Hibernacja nr.1. (źródło wikipedia).
 
Organizatorzy:
Alicja i Karol Perkowscy
Project Masów
 
Patronat: Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka
 
Zapraszamy do obejrzenia foto galerii.
 
 
Powrót