r. Imieniny:
logo

FERIE Z HISTORIĄ W MUZEUM SIŁ POWIETRZNYCH W DĘBLINIE

18.12.2019
FERIE Z HISTORIĄ W MUZEUM SIŁ POWIETRZNYCH W DĘBLINIE Już po raz trzeci zapraszamy do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie na zimowe warsztaty w otoczeniu zabytkowych samolotów wojskowych.

Dla młodych widzów zaplanowaliśmy także ciekawe podróże po regionie, gry i zabawy integracyjne. To wszystko podczas tygodniowych zajęć edukacyjnych Ferie z Historią, które proponujemy dzieciom w przerwie od zajęć szkolnych. Zajęcia odbędą się w pierwszym tygodniu ferii w województwie lubelskim, tj. od 13 do 17 stycznia 2020 roku. Udział w programie z pewnością pozwoli zdobyć lub wzbogacić wiedzę o dziejach lotnictwa i historii regionu. Celem zajęć jest kształtowanie umiejętności dostrzegania wartości historyczno-kulturowych miejsca, w którym żyjemy.
 
Koszt uczestnictwa w programie: 90,00 zł od osoby (płatny jednorazowo). Wpłaty przyjmowane będą od 7 stycznia 2020 r. w kasie muzeum (wtorek-niedziela 9.00-16.00).
 
Zgłoszenia przyjmujemy do 10 stycznia 2020 r. [uwaga – ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń].
 
Opłata obejmuje: koszt opieki nad dziećmi (w dniach 13-17.01.2020 r., w wyznaczonych godzinach), wszystkie planowane atrakcje, ubezpieczenie NNW, gorące napoje i mały poczęstunek (nie będzie to pełny posiłek – prosimy wyposażyć dzieci w kanapki lub ich ekwiwalent).
 
Zgłoszenia prosimy kierować do Koordynatora programu edukacyjnego „Ferie z Historią”:
 
Jacek Zagożdżon – Kierownik Działu Edukacji, Organizacji i Udostępniania Wystaw, tel. +48 732 885 180, e-mail: j.zagozdzon@muzeumsp.pl, temat wiadomości: [„Ferie z historią” – zgłoszenie] lub osobiście w siedzibie muzeum: Dęblin, ul. Lotników Polskich 1; parter, pok. nr 1.
 
ZEBRANIE ORGANIZACYJNE dla rodziców uczestników „Ferii z historią” odbędzie się 10 stycznia 2020 r. o godz. 16.00 w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie- ul. Lotników Polskich 1.
 
 
Ferie z historią w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
Powrót