r. Imieniny:
logo

XXIV PRZEGLĄD CHÓRÓW, ZESPOŁÓW WOKALNYCH I WOKALNO-INSTRUMENTALNYCH „KOLĘDY I PASTORAŁKI” W MIEJSKIM DOMU KULTURY W DĘBLINIE

29.01.2019
XXIV PRZEGLĄD CHÓRÓW, ZESPOŁÓW WOKALNYCH I WOKALNO-INSTRUMENTALNYCH „KOLĘDY I PASTORAŁKI” W MIEJSKIM DOMU KULTURY W DĘBLINIE W dniu 25 stycznia 2019 roku odbył się XXIV Przegląd chórów, zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych „Kolędy i Pastorałki. W tegorocznych zmaganiach udział wzięło siedem zespołów wokalnych działających w placówkach edukacyjnych na terenie Dęblina. Zmagania uczestników oceniało jury w składzie: Pan Andrzej Sar – muzyk oraz instruktor w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie oraz Pani Ewa Rząsa – instruktor muzyki Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie.

Jedną z nagród przeglądu otrzymali nasi wspaniali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3, śpiewający w szkolnym chórku „Nowe Gaduły” w składzie: Wiktoria Gral kl.4a, Hanna Seredyn kl. 4b, Agata Bernatek i Przemysław Konosewycz kl.6a, kl.3a: Paulina Bartyś, Aleksandra Filipek, Karolina Dziosa, Julia Węska.

 

Wyróżnienie otrzymali także uczniowie klasy 3a: Helena Bany, Julia Łyszcz i Łukasz Kozdroń, których przygotowała wychowawczyni p. Anna Bartoszuk.

Gratulujemy i dziękujemy w imieniu całej szkolnej społeczności

Dorota Seredyn

 

Link: http://www.zs3deblin.szkolnastrona.pl/art,665,xxiv-przeglad-chorow-zespolow-wokalnych-i-wokalno-instrumentalnych-koledy-i-pastoralki-w-miejskim-domu-kultury-w-deblinie

Powrót