r. Imieniny:
logo

DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W DĘBLINIE

06.03.2019
Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 3 w Dęblinie W dniu 02.03.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Dęblinie odbył się dzień otwarty.

Dziękujemy za tak liczne przybycie. Doszły nas słuchy, że nasi przyszli uczniowie nie chcieli opuścić murów szkoły, tak im się u nas podobało. Widzimy się we wrześniu.

Tymczasem fotorelacja z dni otwartych, gdzie atrakcji było co niemiara. Wypływająca lawa z wulkanu czy zamykanie bańki w bańce to tylko część atrakcji jakie czekały na naszych gości. Dzieci nauczyły się skręcać z balonów pieska i miecz oraz stworzyły własnego gniotka. Na korytarzu zdolne uczennice klas 6-8 malowały dzieciom buzie. Spotkanie umilił nam występ klasy 3a podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje aktorskie umiejętności.

Po zwiedzaniu szkoły- przy kawie, herbacie oraz mnóstwie łakoci wspominaliśmy z rodzicami przyszłych uczniów dawne czasy bo większość Państwa to absolwenci "trójeczki". Dziękujemy wszystkim za przybycie i zaufanie. Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3 spisaliście się na medal.
Zespół do spraw promocji SP nr 3
Powrót