r. Imieniny:
logo

FREKWENCYJNY SUKCES PODCZAS DNIA OTWARTEGO W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 2 W DĘBLINIE

15.03.2019
FREKWENCYJNY SUKCES PODCZAS DNIA OTWARTEGO W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 2 W DĘBLINIE 13 marca 2019 r. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie jako pierwszy ze szkół średnich w mieście i powiecie zorganizował dzień otwarty.

Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów, szkołę odwiedziło blisko 500 uczniów trzecich klas gimnazjów i ósmych klas podstawówek z Dęblina i okolic.

Impreza rozpoczęła się od zaprezentowania w żartobliwej formie („Absolwenci Garów na krańcach świata”) kierunków kształcenia znajdujących się w ofercie edukacyjnej szkoły, a także szans i możliwości, jakie daje uczniom uczestnictwo w programie ERASMUS+. Uczniowie ZSZ nr 2 w Dęblinie zaprezentowali także swoje talenty artystyczne i sportowe, pokazując tym samym, że „Gary” dają im możliwość wszechstronnego rozwoju.

Następnie goście pod opieką gospodarzy (uczniów klas pierwszych) mogli wziąć udział w zajęciach prowadzonych w poszczególnych pracowniach, czyli warsztatach, laboratoriach, np. pokazie barmańskim, zajęciach przyrodniczych, językowych, matematycznych i kulturowych. Dla gości – uczniów i opiekunów organizatorzy przygotowali także poczęstunek.

Organizatorzy dnia otwartego mają nadzieję, że spora część gości we wrześniu zostanie uczniami ich szkoły.

Bartłomiej Barański

Link do więcej zdjęć na fb: https://www.facebook.com/pg/zsz2deblin/photos/?tab=album&album_id=2155480467808089

Link do artykułu na stronie: http://zsz2deblin.pl/index.php/876-frekwencyjny-sukces-podczas-dnia-otwartego-w-naszej-szkole

 

Powrót