r. Imieniny:
logo

ŚWIĘTO RODZINY W SOSW W DĘBLINIE

04.06.2019
ŚWIĘTO RODZINY W SOSW W DĘBLINIE W piątek, 31 maja 2019 r. w naszej szkole obchodziliśmy Święto Rodziny. Tego dnia uczniowie zespołów edukacyjno-terapeutycznych i kl. I-III, zaproszonym na spotkanie rodzicom zaprezentowali ,,Królewnę Śnieżkę’’.

Dzieci, w bajkowej scenerii, w odpowiednio dobranych strojach i przy akompaniamencie muzyki, wcieliły się w postacie z tej bajki. Opowiedziały historię pięknej i dobrej dziewczyny, znienawidzonej przez zazdrosną macochę. W inscenizacji dzieci zaprezentowały układy taneczne, w tym taniec motyli z kwiatami, taniec ptaszków i ruchliwych, wesołych krasnoludków.
 
Rodzice z zaciekawieniem i wzruszeniem oglądali występy swoich pociech. Mieli też możliwość podziwiania swoich portretów narysowanych przez dzieci na ogłoszony w szkole konkurs plastyczny ,,Portret mamy-portret taty’’ oraz wysłuchania piosenek w wykonaniu Bartka Łodygowskiego i Łukasza Ostałowskiego.
 
Po przedstawieniu dzieci odśpiewały rodzicom ,,Sto lat!’’ i wręczyły własnoręcznie przygotowane prezenty. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze przy zastawionych ciastem i owocami stołach. Wszystkim dostarczyło wielu wzruszeń i pokazało, że każde dziecko może być aktorem, a rodzicom dało możliwość do wspólnego kontaktu i rozmowy.
 
 
Iwona Laszczewska
Iwona Pawlińska
Magdalena Kozak
Elżbieta Kalbarczyk
 
 
 
 
Powrót