r. Imieniny:
logo

IV ŚWIĘTO RODZINY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W DĘBLINIE

07.06.2019
 IV ŚWIĘTO RODZINY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W DĘBLINIE 1 czerwca 2019 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie odbyło się IV Święto Rodziny, impreza plenerowa, której celem było zintegrowanie środowiska mieszkańców osiedla: rodziców, dzieci i nauczycieli.

Impreza była okazją do spotkania całych rodzin nie tylko z naszego osiedla. Widzowie mogli obejrzeć pokaz Małej Rewii Tanecznej. Zespoły z Miejskiego Domu Kultury,  przygotowane przez panią Małgorzatę Knieć-Sprawkę, zachwyciły oglądających swoim tańcem i strojami. Święto Rodziny pokazało, jak wielu uczniów naszej szkoły jest obdarzonych różnorodnymi talentami: dzieci śpiewały piosenki, układały na czas kostkę Rubika,  prezentowały pokaz taekwondo, akrobatyki, przedstawiały autorskie choreografie do popularnych przebojów muzyki współczesnej, popisywały się również sprawnością sportową podczas gry w dwa ognie, siatkówkę plażową i w czasie meczu piłki nożnej. Dwóch uczniów z klas czwartych prezentowało swoje umiejętności gry na instrumentach muzycznych.  Chętni uczestnicy imprezy malowali obraz „Moja rodzina”.

Wszyscy biorący udział w Koncercie Talentów otrzymali upominki ufundowane przez sponsorów naszej uroczystości.

Przedstawiono wyniki konkursu plastycznego „Urodziny Żyrafy Lokatki”, współorganizowanego przez PKO Bank Polski. Przedstawiciele banku ufundowali w tym konkursie nagrody i prezentowali swoją ofertę. 

Atrakcją były również stoiska z książkami, loteria fantowa, wystawa prac plastycznych naszych uczniów, malowanie twarzy, zabawy na dmuchanym zamku czy doskonalenie swoich umiejętności strzeleckich w paintballu. Można było pokrzepić się zdrowym sokiem jabłkowym lub marchewkowym, który przygotowywał przedstawiciel firmy UZIMEX, a następnie zmierzyć sobie ciśnienie tętnicze i poziom cukru przy stoisku Gabinetów Specjalistycznych Przychodni Zdrowie.  Nie zabrakło okazji do degustacji ciast, grochówki, żurku, potraw z grilla, popcornu i lodów…

Organizatorami święta byli rodzice uczniów SP 4, dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły. Współorganizatorem tej uroczystości był Zarząd Osiedla Lotnisko. W przygotowanie imprezy włączyli się także uczniowie.

Wszystkim zaangażowanym w organizację IV Święta Rodziny i partnerom naszej uroczystości serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że wspomnienie dobrej zabawy pozostanie na długo…

 

Elżbieta Trzaskowska
dyrektor SP 4 Dęblin

Powrót