r. Imieniny:
logo

FAJNE WAKACJE – WARSZTATY ARTYSTYCZNE W ŚWIETLICY OSIEDLA LOTNISKO

04.09.2019
FAJNE WAKACJE – WARSZTATY ARTYSTYCZNE W ŚWIETLICY OSIEDLA LOTNISKO Rozpoczął się rok szkolny, a my wspominamy jeszcze wakacje. W tym roku odbyła się III edycja „Fajnych Wakacji”.

To pięciodniowe warsztaty artystyczne w „Domku ogrodnika”-świetlicy osiedla Lotnisko prowadzone przez Elżbietę Wróbel. Odbyły się w dwóch turach. W zajęciach wzięły udział dzieci z różnych części miasta i spoza Dęblina. Dzieci twórcze, samodzielne, lubiące malować i rysować. Codziennie przez kilka godzin spędzały kreatywnie czas w niewielkich grupach. Głównie uprawiały malarstwo sztalugowe na papierze dużego formatu. Malując profesjonalnymi farbami akrylowymi, zgłębiały tajniki kompozycji, barw, waloru, kontrastów i różnych technik. Najbardziej ulubioną okazało się malowanie rękoma i ekspresyjne chlapanie. Najważniejsze, to dobra zabawa.
 
W trakcie warsztatów pojawiały się dodatkowe zajęcia, zwykle rodzące się w trakcie przerwy na posiłek. Ciekawe pomysły uczestników realizowaliśmy na bieżąco. Były to różnego rodzaju gry, zabawy, działania performatywne. Nie było miejsca na nudę, było radosne działanie.
 
Poniżej przedstawiamy fotorelację z wakacji i przypominamy o warsztatach malarskich w roku szkolnym. Co tydzień o godz.16:00 we wtorki dla przedszkolaków, w środy dla nastolatków. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w świetlicy. Więcej informacji na FB @swietlicaartystyczna
 
Elżbieta Wróbel
Powrót