r. Imieniny:
logo

NAUKI NADSZEDŁ CZAS

04.09.2019
NAUKI NADSZEDŁ  CZAS Już po raz 91. pierwszy dzwonek powitał społeczność ZSO w Dęblinie. Na uroczystości inaugurującej nowy rok szkolny Burmistrz Miasta Dęblin p. Beata Siedlecka powitała nową Dyrektor ZSO p. Joannę Pardo, życząc sukcesów w kierowaniu szkołą.

Na zaproszenie Pani Dyrektor wraz z Panią Burmistrz przybyli Przewodniczący Rady Miasta p. Maciej Krygrowski wraz ze swym zastępcą p. Leopoldem Świetlińskim. Gościliśmy również sponsorów: pana Mariusza Pietruszewskiego – właściciela Hurtowni Farb i Lakierów „Maler” oraz przedstawiciela Wojskowych Zakładów Inżynieryjnych pana Wacława Jopka, który reprezentował  Prezesa WZInż. pana Andrzeja Łysakowskiego. Dzięki sponsorom odnowiona została stołówka i szatnia w Szkole Podstawowej. Uczniowie nie tyko będą mogli cieszyć się odnowionymi pomieszczeniami, ale też nowymi wieszako-ławeczkami. Nasza szkoła wypiękniała nie tylko w wyniku termomodernizacji, ale również ciężkiej pracy pracowników obsługi.  
 
Pani Dyrektor podczas swojego pierwszego przemówienia serdecznie powitała wszystkich uczniów, zwłaszcza tych najmłodszych, życząc wszystkim wielu sukcesów i satysfakcji w nadchodzącym roku szkolnym. Podziękowania za okazaną pomoc odebrali sponsorzy, którym  wręczono okolicznościowe dyplomy. Wszystkim przypominano również, że pierwsze dni września to nie tylko początek nauki po wakacyjnym czasie beztroski, ale także chwile zadumy w sercach wszystkich Polaków, przywodzące pamięć o Tych, którzy 80 lat temu  stanęli twarzą w twarz w wrogiem Ojczyzny.
 
Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami. Życzymy w nowym roku szkolnym Gronu Pedagogicznemu samych sukcesów, zaś uczniom piątek i szóstek.
 
Monika Busz
 
Powrót