r. Imieniny:
logo

SZKOŁA I PRZEDSZKOLA DO HYMNU

18.11.2019
SZKOŁA I PRZEDSZKOLA DO HYMNU 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11 Miejskie Przedszkole nr 4 im. Jana Pawła II w Dęblinie wzięło udział w akcji „Szkoła i przedszkola do hymnu” zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży.

Akcja ta polegała na odśpiewaniu 4-zwrotkowego hymnu narodowego i była kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której również placówka brała udział. Oprócz uroczyście odśpiewanego hymnu społeczność przedszkolna przez cały tydzień brała udział w cyklu zajęć poświęconych edukacji patriotycznej, których uwieńczeniem i podsumowaniem był montaż muzyczno-poetycki przygotowany przez dzieci z grupy VI i VII, przedstawiony   w dniu 14 listopada 2019 r pod hasłem „Kocham Cię Polsko”.
 
Kształtowanie miłości do Ojczyzny u młodego pokolenia jest i będzie jednym z najważniejszych zadań dla nas, jako nauczycieli wychowania przedszkolnego, dlatego tak dużą staranność przywiązujemy do tej tematyki. Patrząc na postawę naszych wychowanków jesteśmy pewni, że wyrosną na odpowiedzialnych i świadomych własnej tożsamości - obywateli.
 
Nauczycielki MP4
Powrót