r. Imieniny:
logo

MAMY LAUREATA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PIX 2019

05.12.2019
MAMY LAUREATA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PIX 2019 Dnia 30 października 2019 roku podczas uroczystej Sesji Rady Miasta Dęblin złożono gratulacje na ręce ucznia Szkoły Podstawowej nr 5 z klasy VII oraz jego rodziców.

Krystian Warowny wraz z rodzicami Joanną i Marcinem Warowny otrzymali gratulacje od Burmistrza Miasta Dęblin Beaty Siedleckiej oraz Przewodniczącego Rady Miasta Dęblin Macieja Krygrowskiego za zdobycie przez Krystiana II miejsca w kategorii Master w prestiżowym konkursie PIX 2019. Pix 2019 to Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do nauki programowania oraz popularyzacja jej w szkołach. Uczestnicy konkursu muszą rozwiązać zadania z zakresu programowania, zadania dostosowane są do różnych grup wiekowych.
 
Uzyskanie tytułu laureata II miejsca jest niebywałym zaszczytem. Otrzymanie tego wyróżnienia jest wynikiem ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń. Umiejętności i zaangażowanie Krystiana przynoszą chlubę zarówno rodzicom, Szkole Podstawowej na 5 w Dęblinie ale również naszemu miastu. Władze miasta życzą aby wysiłek włożony w zdobywanie wiedzy zaowocował kolejnymi sukcesami edukacyjnymi, a wszelkie działanie i podejmowane wybory pozwalały czerpać z życia to co najlepsze.
 
Zapraszamy do obejrzenia foto galerii.
Powrót