r. Imieniny:
logo

KLASA IIB Z WIZYTĄ W BANKU I URZĘDZIE MIASTA

09.12.2019
KLASA IIB Z WIZYTĄ W BANKU I URZĘDZIE MIASTA 5 grudnia 2019 r. uczniowie klasy IIb z wychowawczynią Ewą Sarnowską i panią bibliotekarką Małgorzatą Ługowską – Wojdat odbyli interesującą wycieczkę do PKO BP i Urzędu Miasta.

Wizyta w banku związana była z rozstrzygnięciem konkursu na ozdobę choinkową i ubieraniem choinki. Jest to cykliczne przedsięwzięcie. Pani Ewa Sarnowska – opiekun SKO w SP nr 4 od lat razem z uczniami bierze udział w tej akcji, promując ideę oszczędzania w SKO. Spotkanie z koordynatorkami SKO z banku i jego dyrektorem było dużym przeżyciem dla dzieci, jak również okazja do rozmów o pracy bankowca.
 
Kolejnym punktem wycieczki było spotkanie z panią Beatą Siedlecką Burmistrzem Miasta Dęblin. Pani Burmistrz zaprosiła dzieci do swojego gabinetu, opowiedziała o swojej pracy, a następnie oprowadziła dzieci po Urzędzie Miasta. Największe wrażenie na uczniach zrobiła sala ślubów. Na koniec spotkania z panią Burmistrz dzieci złożyły życzenia świąteczne i podarowały własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne.
 
Ewa Sarnowska, Małgorzata Ługowska - Wojdat
 
Powrót