r. Imieniny:
logo

PROJEKT „ODWRÓCONA KLASA” W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 W DĘBLINIE

16.12.2019
PROJEKT „ODWRÓCONA KLASA” W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 W DĘBLINIE W ramach współpracy z Warszawską Wyższą Szkołą Informatyki w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie realizowany jest projekt współfinansowany przez Unię Europejską pod tytułem „Odwrócona klasa”.

 Projekt jest skierowany do uczniów klas pierwszych i ma na celu propagowanie zagadnień matematyczno – informatycznych wśród młodzieży. W ramach projektu prowadzone są zajęcia dodatkowe, podczas których uczniowie mają możliwość rozwijać swoje zainteresowania, a także poznają nowoczesne metody nauczania matematyki z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi informatycznych.
 
W ramach projektu "Odwrócona klasa“ uczniowie biorący w nim udział, realizują również wycieczki tematyczne do WWSI w Warszawie. Wspólnie z opiekunami: panią Agnieszką Ungiert i panem Arturem Misiakiem podczas pierwszego takiego wyjazdu, pod kierunkiem profesjonalnego trenera wzięli udział w warsztatach, podczas których ćwiczyli umiejętności skutecznego uczenia się i organizowania własnego czasu. Zajęcia były prowadzone z wykorzystaniem atrakcyjnych   metod aktywizujących. Na zakończenie uczestnicy stwierdzili, że zaproponowane przez prowadzącą ćwiczenia i zabawy bardzo im się podobały, a przy okazji nauczyli się ciekawych metod zapamiętywania i zrozumieli, dlaczego tak ważne jest przemyślane planowanie własnej pracy. Czekamy na następną taką wycieczkę.
 
Agnieszka Ungiert
Powrót