r. Imieniny:
logo

CZŁONKOWIE DSS ORLĘTA WZIĘLI UDZIAŁ W BIEGU

10.10.2017
Członkowie DSS Orlęta wzięli udział w biegu Jednym z biegów, w których ścigali się Członkowie DSS Orlęta w przedostatni słoneczny weekend, był bieg przełajowy na dystansie około 10,3 km - pierwsze Mistrzostwa Biegowe Dwóch Powiatów CROSS RUN, zorganizowane przez Fundacja Solidarni Lokalnie Powiatu Ryckiego na terenie Talaria Resort&SPA.

Niezwykle urokliwe miejsce oraz bardzo przyjemna i zróżnicowana trasa, wiodąca przez crossowe lasy i piachy, ale również bardzo szybkie odcinki asfaltowe - ugościły prawie 40 biegaczy i biegaczki z dwóch powiatów.

DSS Orlęta z dumą reprezentowali: Iwona Grabowska, Jarosław Grabowski oraz Darek Rutkowski.

Reprezentantka DSS Orlęta - Iwona Grabowska zdobyła II miejsce w kategorii OPEN wśród Kobiet. Wielkie Gratulacje!

Czasy na 10,3km:

Darek Rut Rutkowski - 00:44:28
Iwona Grabowska - 00:53:50
Jarosław Grabowski - 00:53:50

Zawodnicy DSS Orlęta startowali ponadto w ten weekend w innych lokalnych zawodach biegowych.

W sobotę odbył się bieg o nazwie Energetyczna Dycha w Kozienicach, gdzie najlepiej uplasował się Marcin Głodek. Tuż za Nim sklasyfikowany został Kamil Wesołowski. Konkurencja była bardzo mocna.Bieg ukończyło 189 zawodników na dystansie 10km.