r. Imieniny:
logo

TRANSPORT DO PUNKTU SZCZEPIEŃ PRZECIWKO SARS-COV-2

20.04.2021
Grafika ogólna Informujemy, że od dnia 15 stycznia 2021 roku Urząd Miasta Dęblin prowadzi rejestrację osób, które nie mogą samodzielnie dotrzeć do punktu gdzie wykonywane są szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Transport do punktu szczepień przeciwko SARS-CoV-2 przysługuje mieszkańcom Dęblina, którzy spełniają określone warunki tj.:

 

 

 

 

  • osobom niepełnosprawnym posiadającym aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N (z tytułu narządu ruchu lub neurologiczne) lub I grupę inwalidzką z tymi schorzeniami,

  • osobom powyżej 70. roku życia mającym obiektywne, niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień.


Transport realizowany jest wyłącznie na terenie Miasta Dęblin. Osoby zainteresowane rejestracją bądź chcące zasięgnąć informacji mogą dzwonić pod nr telefonu 81 880 18 16 w godzinach pracy Urzędu Miasta (poniedziałek: 9.00 - 17.00; wtorek - piątek: 7.30 - 15.30).

Pacjent będzie poproszony o podanie następujących informacji: Imię i Nazwisko, numer telefonu kontaktowego, adres zamieszkania (skąd jedzie na szczepienie), data i miejsce szczepienia, adres punktu szczepień.

WAŻNE
Warunkiem skorzystania z przejazdu jest podpisanie przez pacjenta oświadczenia potwierdzającego uprawnienie do transportu wymienione w niniejszej informacji.

Powrót