r. Imieniny:
logo

PODZIĘKOWANIA ZA WIELOLETNIĄ PRACĘ W OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W DĘBLINIE

08.10.2021
Pożegnanie wieloletniego pracownika OPS W dniu 30 września br. w Ośrodku Pomocy Społecznej w Dęblinie odbyło się pożegnanie wieloletniego pracownika naszego Ośrodka – P. Renaty Kapusty – Kawki, która to rozpoczęła nową ścieżkę kariery zawodowej na stanowisku Kierownika w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Stężycy. Niesienie pomocy wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim szczególnych kompetencji – wrażliwości, empatii, szacunku, zrozumienia dla drugiego człowieka, jego potrzeb i problemów. Te wyjątkowe cechy charakteryzują pracowników pomocy społecznej, w tym także Panią Renatę Kapustę - Kawkę.

W imieniu swoim oraz wszystkich pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Dęblinie mam zaszczyt podziękować Pani za 31 lat trudnej, aczkolwiek szlachetnej pracy. Przez te lata z dużą odpowiedzialnością i zaangażowaniem pracowała Pani na rzecz mieszkańców Miasta Dęblin. Jesteśmy przekonani, że Pani aktywność zawodowa i społeczna będzie nadal służyć innym ludziom, w szczególności tym najbardziej potrzebującym. Życzymy Pani, aby dzisiejszy bilans osiągnięć zawodowych
i społecznych stał się źródłem satysfakcji z efektów dotychczasowego trudu oraz inspiracją do dalszej działalności.

Dziękując za współpracę i zaangażowanie życzymy dużo zdrowia, samych pogodnych i radosnych chwil, pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym. 

Aneta Sztobryn
Dyrektor OPS w Dęblinie
wraz z pracownikami

 

https://ops.deblin.pl/

 

 

 

Powrót