r. Imieniny:
logo

ELEKTRYCY I INFORMATYCY Z ZSZ NR 1 W DĘBLINIE POKAZUJĄ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI W SEWILLI!

29.10.2021
uczeń Po pierwszym zachwycie Sewillą nadszedł czas na rozpoczęcie najważniejszego punktu naszego przyjazdu, praktyk zawodowych.  Elektrycy pokazują swoje umiejętności w licznych hotelach w mieście np. Hotel Catalonia Hispalis, Halo Sewilla-Radepa, Santa Justa Catalonia, Catalonia Giralda, zaś informatycy w biurze firmy Euromind. Poznaliśmy naszych opiekunów. Było trochę niepokoju, jak sobie poradzimy? jak to będzie? co nas czeka? Okazało się jednak, że było bardzo dobrze. Kolejna korzyść to szlifowanie języka, i znowu okazuje się, że nasz angielski nie zawsze wystarcza…nie wszyscy go tutaj znają. Zastosowanie ma translator, uczymy się tak hiszpańskiego…

 Logo erasmis+

Po południu spotkanie organizacyjno-informacyjne z Panem Jakubem. Dostaliśmy bilety autobusowe, niezbędne materiały informacyjne, odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Po lunchu z naszymi sorami wyruszyliśmy na kolejny podbój Sewilli. Odwiedziliśmy dzielnicę Macarena. To tutaj znajduje się starożytny rzymski mur obronny i kościół Basilica de la Macarena. Na każdym kroku napotykaliśmy wspaniałych ludzi, interesujące uliczki i niezliczone ilości drzewek pomarańczowych.

Z Panią Kingą z Euromind, pospacerowaliśmy po urokliwym starym mieście, przeszliśmy przez królewską fabrykę cygar i papierosów, która powstała w XVIII w. i była pierwszą europejską fabryką tytoniu po czym pełni wrażeń wróciliśmy do hostelu. Ciekawe co nas czeka jutro? O tym wkrótce.

 

Autor Jolanta Kiebzak

Fot. Uczniowie ZSZ nr 1

http://zsz1deblin.pl/a,868,elektrycy-i-informatycy-z-zsz-nr-1-w-deblinie-pokazuja-swoje-umiejetnosci-w-sewilli

 

Powrót