r. Imieniny:
logo

NOMINACJA DLA ZSO W DĘBLINIE W PLEBISCYCIE NAUCZYCIEL I SZKOŁA NA MEDAL POD PATRONATEM „KURIERA LUBELSKIEGO”

16.11.2021
Baner z napisem Nauczyciel na medal Jest nam ogromnie miło, że możemy podzielić się wspaniałą wiadomością. W dniu 25 października dotarła do nas informacja, że nasza szkoła i nauczyciele zostali zgłoszeni przez uczniów i rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal. Dziękujemy za tę nominację i możliwość rywalizacji w tak prestiżowym plebiscycie edukacyjnym. To dla nas wyróżnienie i ogromna satysfakcja. Patronat nad edycją lubelską objął „Kurier Lubelski”. Nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali następujący pedagodzy: Iwona Gorczyca, Anna Grządka, Iwona Jakóbik, Marta Jakubaszek oraz Barbara Stasiak. Nominowani nauczyciele otrzymali listy gratulacyjne.

W listopadzie do „Kuriera Lubelskiego” będzie dołączony  specjalny dodatek - prezentujący wszystkich nominowanych do nagród nauczycieli. Podobnie jak po poprzednich edycjach plebiscytu, nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się w styczniu 2022 roku. Natomiast na ogólnopolską galę plebiscytu  zostaną zaproszeni laureaci z każdego województwa. Obędzie się  ona w marcu w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie.

Celem plebiscytu jest nagrodzenie kreatywnych i  charyzmatycznych pedagogów, cieszących się autorytetem i sympatią, nauczycieli z pasją, empatycznych, serdecznych wyróżniających się serdecznością, lubianych zarówno uczniów jak i ich rodziców.

Głosowanie w powiatowym etapie rozpoczęło się 25 października o godz. 12:00 i  będzie trwać do środy, 1 grudnia do godz. 22:00. (Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy).

Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w poniedziałek, 6 grudnia i będzie trwać do piątku, 17 grudnia do godz. 20:30.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli ZSO, aby oddawali głosy na swoich nauczycieli i kolegów po fachu.

Wszystkie niezbędne informacje  o akcji można znaleźć  pod adresem: www.kurierlubelski.pl/nauczyciel

Gratulujemy serdecznie!!!

 

Źródło: http://www.lo.deblin.pl/zso-deblin/aktualnosci-zso/1191-nominacja-dla-zso-w-deblinie-w-plebiscycienauczyciel-i-szkola-na-medal-pod-patronatem-kuriera-lubelskiego

 

Powrót