r. Imieniny:
logo

4 MEDALE DĘBLIŃSKIEJ SZKOŁY TAEKWON-DO NA PUCHARZE EUROPY W TAEKWON-DO ITF

21.03.2017
4 medale Dęblińskiej szkoły Taekwon-do na Pucharze Europy w Taekwon-do ITF W miniony weekend 18-19.03.2017 w Nymburku koło Pragi (Czechy) odbył się Puchar Europy w Taekwon-do ITF. Wśród ponad 500 zawodników z 15 europejskich krajów, znaleźli się reprezentanci Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do:

kadeci: Nadia Dąbrowska, Emilia Dąbrowska, Mercedes Szulen, Mikołaj Dąbrowski

juniorzy: Mikołaj Szpyt, Marceli Antosik, Bartosz Majek, Piotr Zawadka, Damian Dąbrowski

seniorzy: Maciej Ługowski, Kuba Rosłaniec

Trenerem dęblińskiej kadry był Instruktor Międzynarodowy Taekwon-do ITF V Dan Jarosław Bigos.
Turniej ten był dla wielu europejskich drużyn ostatecznym sprawdzianem przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się za niecały miesiąc w Liverpoolu (Anglia), dlatego też poziom sportowy imprezy był bardzo wysoki.

Nasza drużyna, pomimo niedużego doświadczenia na imprezach najwyższej rangi, zaprezentowała się bardzo dobrze, tocząc wyrównane pojedynki z zawodnikami z najwyższej europejskiej półki.

Ostatecznie zdobyliśmy 4 medale: Maciej Ługowski – srebro w układach formalnych III Dan, brąz w walkach seniorów +85kg, Emilia Dąbrowska – brąz w walkach kadetek do 50kg, Kuba Rosłaniec – brąz w walkach seniorów do 64kg.

Wracamy z Czech z ogromnym bagażem doświadczeń i nakreślonym kierunkiem do dalszej pracy na treningach.

Turniej ten był dla wielu europejskich drużyn ostatecznym sprawdzianem przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się za niecały miesiąc w Liverpoolu (Anglia), dlatego też poziom sportowy imprezy był bardzo wysoki.  Nasza drużyna, pomimo niedużego doświadczenia na imprezach najwyższej rangi, zaprezentowała się bardzo dobrze, tocząc wyrównane pojedynki z zawodnikami z najwyższej europejskiej półki.  Ostatecznie zdobyliśmy 4 medale: Maciej Ługowski – srebro w układach formalnych III Dan, brąz w walkach seniorów +85kg, Emilia Dąbrowska – brąz w walkach kadetek do 50kg, Kuba Rosłaniec – brąz w walkach seniorów do 64kg.  Wracamy z Czech z ogromnym bagażem doświadczeń i nakreślonym kierunkiem do dalszej pracy na treningach.

Powrót