r. Imieniny:
logo

PO RAZ KOLEJNY DĘBLIŃSKA SZKOŁA TAEKWON-DO UDOWODNIŁA SWOJĄ KLASĘ.

11.04.2017
PO RAZ KOLEJNY DĘBLIŃSKA SZKOŁA TAEKWON-DO UDOWODNIŁA SWOJĄ KLASĘ. Na rozgrywanym 8 kwietnia 2017 Pucharze Pomorza w Taekwon-do ITF w Hali Milenium w Kołobrzegu zawodnicy klubu zdobyli 13 złotych, 9 srebrnych i 16 brązowych medali i zajęli w klasyfikacji medalowej klubów 1 miejsce. Ponadto Emilia Dąbrowska z Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do zdobyła tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju.

W zawodach brało udział 150 zawodników z 15 klubów z całej Polski.

Oto medaliści klubu:

Emilia Dąbrowska (najlepsza zawodniczka turnieju)

  • 1 miejsce walki dziewcząt +42 kg
  • 1 miejsce układy formalne dziewcząt 3-1 cup
  • 1 miejsce techniki specjalne młodziczek +150 cm

Nadia Dąbrowska

  • 1 miejsce walki dziewcząt do 36 kg
  • 1 miejsce techniki specjalne młodziczek do 140 cm
  • 2 miejsce układy formalne dziewcząt 3-1 cup

Marcel Dąbrowski

  • 1 miejsce układy formalne chłopców 6 cup
  • 1 miejsce techniki specjalne dzieci do 130cm

Mikołaj Szpyt

  • 1 miejsce walki chłopców do 69 kg
  • 1 miejsce techniki specjalne juniorów i seniorów do 180cm

Mercedes Szulen

  • 1 miejsce techniki specjalne młodziczek do 150 cm
  • 2 miejsce walki dziewcząt do 36 kg
  • 3 miejsce układy formalne dziewcząt 3-1 cup

Mikołaj Dąbrowski

  • 1 miejsce układy formalne kadet, junior, senior 2-1 cup
  • 2 miejsce walki chłopców do 37 kg

Marceli Antosik

  • 1 miejsce walki chłopców +69 kg
  • 3 miejsce walki seniorów
  • 3 miejsce techniki specjalne juniorów i seniorów +180 cm

Mikołaj Niedziela

  • 1 miejsce techniki specjalne młodzików +150 cm

Maria Błagowieszczeńska

  • 2 miejsce walki dziewcząt do 42 kg
  • 2 miejsce techniki specjalne młodziczek +150 cm

Dominik Janiszek

  • 2 miejsce techniki specjalne kadetów do 170 cm
  • 3 miejsce walki chłopców do 62 kg

Piotr Wójcik

  • 2 miejsce techniki specjalne dzieci do 130 cm

Bartłomiej Jastrzębski

  • 2 miejsce techniki specjalne młodzików do 140 cm

Damian Dąbrowski                                                                       

  • 2 miejsce techniki specjalne kadetów do 160 cm

Zuzanna Janeczko

  • 3 miejsce walki dziewcząt +42 kg
  • 3miejsce układy formalne dziewcząt 4 cup
  • 3 miejsce techniki specjalne młodziczek +150 cm

Nikodem Pataj

  • 3 miejsce układy formalne chłopców 3-1 cup
  • 3 miejsce techniki specjalne młodzików do 150 cm

Julia Krogulec

  • 3 miejsce walki dziewcząt do 36 kg

 

Maja Wojciechowska

  • 3 miejsce techniki specjalne młodziczek do 150 cm

 

Barbara Bąkała

  • 3 miejsce techniki specjalne kadetek

 

Jakub Kłos

  • 3 miejsce walki chłopców do 53 kg

 

Mateusz Janaszek

  • 3 miejsce układy formalne kadet, junior, senior 4-3 cup

 

Bartosz Majek

  • 3 miejsce techniki specjalne juniorów i seniorów do 180 cm

 

Grzegorz Pala

  • 3 miejsce techniki specjalne młodzików +150 cm
Powrót