r. Imieniny:
logo

III SLOW SWIMMING DĘBLIN 2022 STĘŻYCA - JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ

14.09.2022
Kawałek plakatu Co to jest Slow Swiming ? - rekreacyjne pływanie w otwartych wodach, bez wyścigów, we własnym tempie. Pływanie pod okiem fachowców, by oswoić się z płynącą wodą, poprawić technikę pływacką i uczyć się odpowiedzialnego korzystania z uroków rzek. Projekt ma również za zadanie, zwrócenie uwagi na potrzebę obowiązkowej nauki pływania, w szkołach podstawowych w Polsce, ujętej w programie nauczania wychowania fizycznego.

"Slow Swimming, bo nie każdy lubi się ścigać i nie każdy jest czempionem krytego basenu." - Leszek Naziemiec Dzikie Pływanie 

 

Wydarzenie odbędzie się dnia 17.09.2022r. (sobota),

Start: rzeka Wisła okolice Dęblina, zbiórka godz. 13:00 na przystani przy Miejski Dom Kultury w Dęblinie.

Meta: rzeka Wisła okolice Stężycy, na przystani przy Wyspa Wisła.

 

Zapisy prowadzone są, wyłącznie drogą elektroniczną poprzez wysłanie maila na adres: ngowws@wp.pl tytułem: Zgłoszenie - III Slow Swimming Dęblin 2022 Stężyca, imię i nazwisko. W treści maila podajemy imię i nazwisko, datę urodzenia, ewentualnie nazwę klubu. Organizator prowadzi rekrutację wyłącznie do 30 uczestników. Organizator jako jedyne kryterium kwalifikacji przewiduje kolejność nadsyłania zgłoszeń, a o kwalifikacji poinformuje w mailu zwrotnym.

 

Cel wydarzenia jest popularyzacja pływania rekreacyjnego w wodach otwartych i propagowanie bezpiecznego zachowania nad wodą oraz w wodzie.


Więcej znajdziesz na profilu FB: Nadwiślańska Grupa Open Water & Winter Swimming – Z łabędziem pływać.  

 

Organizator:

Nadwiślańska Grupa Open Water & Winter Swimming – Z łabędziem pływać. 

Piotr Świtaj 

 

Miasto Dęblin Pozytywnie

 

Plakat

Powrót