r. Imieniny:
logo

ZAPRASZAMY DĘBLINIAN DO POBIEGNIĘCIA W I BIEGU FLAGI!

19.04.2017
Zapraszamy dęblinian do pobiegnięcia w I Biegu Flagi! Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej obchodzimy 2 maja. Jednak ze względu na fakt, iż nie jest to dzień wolny od pracy, I Puławski Bieg Flagi „Biało – czerwone Puławy” odbędzie się w Święto Narodowe, w środę 3 maja na terenie Parku Książąt Czartoryskich. Do przebiegnięcia będzie dystans 2 500 metrów. Wystartować może każdy, w dwóch kategoriach. Dla dorosłych, bez limitu wiekowego i dla dzieci (400 metrów).

Organizatorzy zapraszają dęblinian do pobiegnięcia! Udział jest bezpłatny.

Każdy uczestnik otrzyma biało-czerwoną pamiątkową flagę, z którą pobiegnie. Start zaplanowany jest na godzinę 15.00, zapisy zaczną się od 13.30. Dla najlepszych przewidziane są wartościowe nagrody specjalne!

Celem I Puławskiego Biegu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej jest przede wszystkim krzewienie patriotyzmu, szacunku i miłości do Ojczyzny oraz naszych barw narodowych.

Zapisy: mmizera.media@gmail.com, tel. 514 087 747.

Partnerem wydarzenia jest: Grupa Azoty PUŁAWY. Patronat Honorowy objęli: Poseł na Sejm RP Krzysztof Szulowski, Przewodnicząca Rady Miasta Puławy Bożena Krygier, Przewodnicząca Rady Powiatu Puławskiego Danuta Smaga oraz burmistrz Dęblina Beata Siedlecka.

Powrót