r. Imieniny:
logo

ŚWIĘTO 1.DĘBLIŃSKIEGO BATALIONU DROGOWO-MOSTOWEGO

02.05.2017
Święto 1.Dęblińskiego Batalionu Drogowo-Mostowego W dniu 28 kwietnia 2017r. 1. Dębliński Batalion Drogowo-Mostowy uroczyście obchodził Święto Jednostki i Dzień Sapera. Burmistrz Miasta Beata Siedlecka wraz z Przewodniczącym Rady Miasta Waldemarem Chochowskim z tej okazji przekazali dowódcy ppłk Adamowi Bednarczykowi życzenia i podziękowania:

 Z okazji Święta Jednostki i obchodów „Dnia Sapera”- święta polskich wojsk inżynieryjnych przekazujemy Dowództwu 1.Dęblińskiego Batalionu Drogowo-Mostowego serdeczne podziękowania za utrzymywanie w gotowości sił i środków do realizacji zadań związanych z zapobieganiem

i likwidacją skutków klęsk żywiołowych oraz katastrof technicznych. Dziękujemy za ofiarną służbę i poczucie bezpieczeństwa.

            Pragniemy oddać honor żołnierzom – saperom, którzy bohatersko narażali swoje życie na wielu frontach wojennych. Zarówno mieszkańcy Dęblina, jak i władze samorządowe naszego miasta z ogromnym szacunkiem odnoszą się do zaangażowania i poświęcenia z jakim żołnierze-saperzy  realizują postawione im zadania, skutecznie stawiając czoła wciąż nowym wyzwaniom.

            W imieniu mieszkańców Dęblina wszystkim żołnierzom 1.Dęblińskiego Batalionu Drogowo-Mostowego życzymy odwagi, wytrwałości i spokoju w trudnych sytuacjach, dużo zdrowia i nieustającego  rozwoju.

Powrót