r. Imieniny:
logo

POLONEZA CZAS ZACZĄĆ…..

16.02.2023
Uczniowie klasy 4b LO Cytując wieszcza dyrektor ZSO w Dęblinie pani Joanna Pardo otworzyła bal studniówkowy klasy czwartej Liceum Ogólnokształcącego. Impreza rozpoczęła się 4 lutego o godzinie 20.00 w Sali Bankietowej Wisełka w Stężycy.

Klasa 4b (wychowawca Martyna Dmowska) zaprezentowała swój układ poloneza tańczony do utworu Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz”, do którego uczniowie zostali przygotowani przez panią Elżbietę Smolińską – Cieśla, nauczycielkę wychowania fizycznego.

Po pięknym pokazie chodzonego nadszedł czas na przemówienia, życzenia i podziękowania. Dyrektor szkoły życzyła swoim uczniom wyśmienitej zabawy do białego rana. Serdeczne słowa popłynęły od gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. W imieniu władz miejskich głos zabrała Burmistrz Miasta Dęblin - pani Beata Siedlecka, życząc niezapomnianych chwil oraz sukcesów na majowym egzaminie. W imieniu rodziców głos zabrała pani Joanna Świtaj, podkreślając wyjątkowość tego wieczoru. Jako ostatnia głos zabrała przedstawicielka klasy czwartej – Martyna Czyżak, która wyraziła wdzięczność dyrekcji, wychowawcy, gronu pedagogicznemu i gościom, którzy swoją obecnością zaszczycili maturzystów, a także rodzicom, gdyż to dzięki nim odbył się ten bal.

Maturzyści zaprezentowali również program artystyczny utrzymany w konwencji kabaretowej, na który złożyły się scenki z życia szkolnego. W tym roku zabawę podczas całej studniówki zapewniał DJ Rafał Rodak. Do białego rana parkiet był zapełniony, wszyscy doskonale się bawili. Dodatkową atrakcją na tegorocznym balu była fotobudka udostępniona przez firmę Handmix. Zdjęcia te cieszyły się ogromną popularnością zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli.

Czas studniówki - jak wszystko, co dobre - jednak dobiegł końca. Ten magiczny bal na zawsze pozostanie we wspomnieniach. Do egzaminu maturalnego pozostało symboliczne 100 dni. Upłyną one na intensywnej nauce, która pozwoli osiągnąć wszystkim absolwentom sukces maturalny.

TRZYMAMY KCIUKI!!

ZSO

 

Link do zdjęć na stronie ZSO Dęblin:

http://www.lo.deblin.pl/aktualnosci-liceum/1427-poloneza-czas-zaczac-2

Powrót