r. Imieniny:
logo

SPOTKANIE INFORMACYJNE - 31 MAJA 2023 GODZ. 15.30

24.05.2023
123456 Burmistrz Miasta Dęblin serdecznie zaprasza osoby zainteresowane programem "Czyste powietrze" na spotkanie informacyjne organizowane przez punkt konsultacyjno-informacyjnego, które odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Dęblin, ul. Rynek 12, 08-530 Dęblin , Sala nr 1 ( na parterze) w dniu 31.05.2023 roku (środa), o godz.15.30.

W spotkaniu wezmą udział doradcy energetyczni z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie. Projekt doradztwa energetycznego to program związany z planowaniem i wdrażaniem inwestycji polegających na wykorzystaniu energii z OZE oraz zwiększeniu efektywności energetycznej.

Więcej informacji uzyskacie Państwo poniżej: https://doradztwo-energetyczne.gov.pl/

 

tel. 81 537 16 16
tel. 81 537 16 17

 

W trakcie spotkania będzie można zapoznać się z aktualnymi założeniami programu, rodzajami działań, na które można uzyskać dofinansowanie, jak również uzyskać informacje na temat sposobu składania wniosków o dofinansowanie oraz zasad realizacji i rozliczania przedsięwzięć. Konsultanci powiedzą także jak poprawnie wypełnić wnioski o dofinansowanie i wnioski o płatność, a także jaką wysokość dofinansowania można uzyskać, jakie warunki powinien spełniać budynek oraz kto może aplikować o środki w ramach Programu. Osoby zainteresowane programem będą mogły skorzystać na miejscu z pomocy konsultantów przy wypełnianiu wniosku lub umówić się na spotkanie w innym, dogodnym terminie.

Jednocześnie przypominamy, że w Urzędzie Miasta Dęblin (pokój 108) działa Punkt Konsultacyjno-Informacyjny rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, w którym można uzyskać bezpłatną pomoc w wypełnieniu i złożeniu wniosku o dofinansowanie.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu wszystkich mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji publicznych oraz wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych już 31 maja na spotkanie informacyjne.

Więcej informacji o programie "Czyste powietrze" znajdą Państwo także na stronie: https://czystepowietrze.gov.pl/ oraz https://www.wfos.lublin.pl/czyste-powietrze.html

12345678

Powrót