r. Imieniny:
logo

DĘBLIN LAUREATEM BUSINESS EXCELLENCE

14.06.2017
Dęblin laureatem Business Excellence
Dnia 9 czerwca w hotelu KORONA w Zęborzycach Tereszyńskich nieopodal Lublina odbyła się już VI edycja programu Business Excellence. Gmina Dęblin została laureatem w tym renomowanym konkursie co jest największym wyróżnieniem w kategorii gmin do 20 tysięcy mieszkańców.

Reprezentantem naszej gminy bezpośrednio na konkursie była Pani Sekretarz Anna Wojdyła – Pawlak i to właśnie na jej ręce wręczono nagrody:

- Dyplom laureata od Lubelskiego Klubu Biznesu.

-Dyplom laureata dla najprężniej działających samorządów od Marszałka Województwa  Lubelskiego.

-Statuetkę za uzyskanie tytułu laureata od Business Excellence.

W ramach konkursu Lubelskiego Klubu Biznesu wyróżnione są gminy dla, których idea doskonałości w biznesie jest ponadczasowa. Samorządy oceniane są przez pryzmat przedsiębiorczości. Laureatem zostaje ta gmina, która stwarzając przyjazny klimat dla rozwoju gospodarczego regionu wzorcowo współpracuje z rodzimymi firmami, jak również z inwestorami planującymi rozpocząć działalność gospodarczą. Jednostki samorządowe zauważone w programie BE zapewniają dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

 

Jest to szczególne wyróżnienie dla Burmistrza Dęblina jak i całej pracy Urzędu Miasta, oby więcej takich wyróżnień przybywało naszej gminie.

 

Powrót