r. Imieniny:
logo

DZIEŃ BANIEK, ŚWIĘTO KOLORÓW I DISCO POTAŃCÓWKA - JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ W DĘBLINIE.

07.09.2023
Kawałek plakatu

Program:

15:00 Mydlane Bańki z Fokiem Edziem

Co dla Was przygotowaliśmy?

Nieograniczona ilość darmowego płynu, bańkowe akcesoria, zamykanie w bańce mydlanej, dmuchane zamki, konkursy z nagrodami, kolorowe słodkości i wiele innych. Ponadto przygotowaliśmy również niespodziankę dla Waszych pociech. Do naszej trasy koncertowej dołącza gość specjalny ? Postać, z którą nigdy wcześniej nie spotkaliście się na żywo, a znacie go doskonale z kanału YouTube -  SMOK EDZIO. Każdy będzie mógł się z nim spotkać, przytulić, zbić piątkę!

17:30  Holy Day – Dzień kolorów

17:30 Start wydarzenia. 17:35 Pierwszy wyrzut! Kolejne wyrzuty co pół godziny! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny !

Czym jest Dzień Kolorów? 

To po prostu okazja do dobrej zabawy i wspólnego kolorowego szaleństwa. Przyjemność tym większa, jeśli na imprezę wybierzecie się ze znajomymi i przyjaciółmi, aby wspólnie porozmawiać, powygłupiać się i potańczyć... 

Co dla Was przygotowaliśmy?

Wyrzutnie proszków holi, darmowy zamek dmuchany*, kolorowe łakocie, przepyszne granity, konkursy z nagrodami, mnóstwo dobrej zabawy.Proszki holi dostępne są na naszym stoisku w 8 kolorach. Zakaz wstępu z własnymi proszkami na teren imprezy! Dlaczego⁉ Nasze proszki mają odpowiednie certyfikaty, atesty, są całkowicie bezpieczne i łatwo spierają się z odzież i zmywają z infrastruktury miejskiej.

*Darmowy zamek dmuchany do lat 8.

19:00 Disco Potańcówka

Imprezę poprowadzi instruktor Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie Agnieszka Pastor, a muzycznie zabawiać nas będzie DJ WALDI.

Przygotowaliśmy również dla Was mini strefę gastro, w której zakupicie napoje, sorbety i piwo oraz watę cukrową, popcorn czy żelki.   

23:00 Zakończenie 

Serdecznie zapraszamy.

Miasto Dęblin Pozytywnie 

Powrót