r. Imieniny:
logo

PLEBISCYT EDUKACYJNY NAUCZYCIEL I SZKOŁA NA MEDAL – EDYCJA 2023

27.11.2023
Zdjęcie przedstawia kolaż składający się z czterech mniejszych zdjęć nauczycieli i uczniów w różnorodnych sytuacjach klasowych oraz złoty medal z napisem "Plebiscyt Edukacyjny 2023". W ostatnich dniach dotarła do ZSO w Dęblinie miła wiadomość. Liceum Ogólnokształcące im. 15. Pułku Piechoty „Wilków” i nauczyciel informatyki - p. Kacper Seler zostali nominowani do plebiscytu NAUCZYCIEL I SZKOŁA NA MEDAL. Jest to coroczna akcja pod patronatem „Kuriera Lubelskiego”. Zgłoszenia dokonali uczniowie i rodzice. Nominacja ta, to wyróżnienie i szansa na konkurowanie z najlepszymi placówkami i pedagogami.

Celem plebiscytu jest wskazanie wyróżniających się pasją, kreatywnością pedagogów, cieszących się sympatią zarówno uczniów i rodziców oraz wyróżnienie placówek edukacyjnych, w których uczniowie nie tylko rozwijają swoje pasje, ale i czują się bezpiecznie. Do szkoły i p. Selera dotarły już listy gratulacyjne.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się na początku  2024 roku na Zamku Królewskim w Warszawie.

Głosowanie w plebiscycie trwa od 24 października i zakończy się  na początku grudnia. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.kurierlubelski.pl/nauczyciel. Za nami już dwa tygodnie głosowania. W środę w „Kurierze Lubelskim” ukaże się specjalny dodatek z listą wszystkich kandydatów biorących udział w akcji.  Pan K. Seler jest w czołówce plebiscytowego rankingu w powiecie ryckim, a nasza szkoła ma szansę na tytuł najbardziej przyjaznej uczniom i rodzicom. 

Zachęcamy uczniów, nauczycieli ZSO, rodziców oraz przyjaciół naszej szkoły do oddania głosu w plebiscycie. Gratulujemy nominacji i trzymamy kciuki!

Autor: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie 

Miasto Dęblin Pozytywnie

Powrót