r. Imieniny:
logo

„95 LAT DĘBLIŃSKIEGO LICEUM: ŚWIADECTWO EDUKACYJNEJ PASJI I SUKCESÓW ABSOLWENTÓW”

30.11.2023
Grupa ludzi stoi na scenie podczas wydarzenia, jedna osoba przemawia do mikrofonu, za nimi widoczne są plakaty i zdjęcia. Liceum Ogólnokształcące im. 15 Pułku Piechoty „Wilków” w Dęblinie to niezwykłe miejsce, gdzie przeszłość splata się z nowoczesnością, tworząc wyjątkowe środowisko edukacyjne. W roku 2023 obchodzony jest wyjątkowy jubileusz – 95 lat istnienia tej cenionej placówki. To nie tylko okazja do celebracji, lecz także moment refleksji nad osiągnięciami oraz rozważenia przyszłych wyzwań.

Szkoła na fotografiach z dumą prezentuje swoją bogatą historię, a przemierzając jej korytarze, możemy wczuć się w atmosferę poprzednich pokoleń uczniów, którzy zdobywali tutaj wiedzę 
i doświadczenie. Jednak to nie tylko historia nadaje Liceum Ogólnokształcącemu w Dęblinie charakterystyczny rys. To także zastosowanie nowoczesnych metod nauczania, dostosowanych do obecnych wyzwań edukacyjnych.

Wielu wybitnych absolwentów przeszło przez szkolne ławki, nabywając nie tylko wiedzę, lecz również rozwijając swoje pasje i zainteresowania. Obecnie są to lekarze, inżynierowie, artyści czy przedsiębiorcy, którzy wnoszą swój wkład w różne dziedziny życia społecznego.

Niech nadchodzące lata przyniosą równie wiele radości, sukcesów i inspiracji, jak te z minionych dziesięcioleci. Gratulujemy Liceum Ogólnokształcącemu w Dęblinie 95 lat istnienia oraz jego znaczącej roli w kształtowaniu przyszłości!

Tekst: Aleksandra Szponder / Inspektor ds. kultury i organizacji pozarządowych 

Zdjęcia: Kamil Krypski / Inspektor ds. promocji i współpracy z zagranicą 

 

Miasto Dęblin Pozytywnie 

Powrót