r. Imieniny:
logo

MISIOWE PRZYJĘCIE W BIBLIOTECE

04.12.2023
Zdjęcie przedstawia grupę dzieci, które siedzą na kolorowym dywanie, a w rękach trzymają pluszowe maskotki. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów i tajemnic.Po raz kolejny postanowiliśmy uczcić to święto w naszej bibliotece.

W dniu 27.11.2023r. misie i inni pluszowi przyjaciele dzieci, opuścili swoje zaciszne pokoiki i przybyli wraz z uczniami klasy 2 Zespołu Szkół Ogólnokształcących do biblioteki na os. Wiślana na „ misiowe przyjęcie”. Celem całego przedsięwzięcia było między innymi: przybliżenie dzieciom w sposób bardzo przystępny historii pluszowego misia, przedstawienie postaci z bajek gdzie bohaterem był miś i gatunków niedźwiedzi żyjących na świecie oraz zachęcanie do poszanowania zabawek.

Ważną częścią spotkania była gimnastyka i zabawa taneczna z ukochanymi misiami. W czasie „misiowego przyjęcia” dodatkową atrakcją dla uczestników było wykonanie przez uczniów „misiaków” z rolek po papierze oraz wysłuchanie bajki „Zagubiony niedźwiadek”. Zabawa była znakomita, wszystkim dopisywał dobry humor. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał słodki upominek.

Więcej znajdziecie pod linkiem:

http://www.deblin.naszabiblioteka.com/n,misiowe-przyjecie-w-bibliotece

 

 


Autor: Dorota Ścibior MBP Filia Wiślana

 


Miasto Dęblin Pozytywnie

 

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci, które siedzą na kolorowym dywanie, a w rękach trzymają pluszowe maskotki.
Powrót