r. Imieniny:
logo

DZIEŃ OTWARTY OŚRODKA ŚRODOWISKOWEJ OPIEKI PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

06.12.2023
Plakat informacyjny z grafiką rąk wymalowanych w różnych kolorach na tle białym i słońcem w górnej części, z tekstami dotyczącymi konferencji psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci i młodzieży, datami i miejscem wydarzenia, oraz logotypami sponsorów. Serdecznie zapraszamy Państwa na Dzień Otwarty Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Michalinowskiej 1 w Dęblinie.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 17.12.2023r. w godz. 11:00-15:00.

W ramach Dnia Otwartego koordynatorka Ośrodka psycholog mgr Joanna Jeł opowie o organizacji pracy w Ośrodku. Natomiast swoją pracę zaprezentuje: mgr Małgorzata Bednarska, terapeutka rodzinna (psychoterapeutka), mgr Sylwia Wójtowicz, terapeutka rodzinna (psychoterapeutka), mgr Anna rzegorczyk, psychoterapeutka (terapia psychodynamiczna), mgr Kinga Hołda, terapeuta środowiskowy. Ponadto dr Magdalena Łuka powie, jak sięgnąć po pomoc w ramach programu leczenia traumy, który również realizowany jest w Filii przy ul. Michalinowskiej. Podczas Dnia Otwartego Panie psycholożki będą udzielały także konsultacji.

Autor: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie 

Miasto Dęblin Pozytywnie

Plakat informacyjny z grafiką rąk wymalowanych w różnych kolorach na tle białym i słońcem w górnej części, z tekstami dotyczącymi konferencji psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci i młodzieży, datami i miejscem wydarzenia, oraz logotypami sponsorów.
Powrót