r. Imieniny:
logo

MAGICZNA WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA NA OSIEDLU WIŚLANA-ŻWICA

07.12.2023
MAGICZNA WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA NA OSIEDLU WIŚLANA-ŻWICA Wczorajszy dzień, 6 grudnia, na Osiedlu Wiślana - Żwica był wyjątkowo magiczny, pełen uśmiechów i radości. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na odwiedziny Świętego Mikołaja, w którego rolę wcielił się nasz Przewodniczący Zarządu Kamil, jednak nie przybył sam, miał pomocnika, w którego rolę wcielił się Radny Mieczysław i śnieżynkę, w której rolę wcieliła się mieszkanka osiedla Dorota. Wspólnie zdecydowali się roznieść świąteczną magię i słodkości do drzwi domów dzieci zamieszkałych na naszym osiedlu.

Kiedy zegar wskazał odpowiednią godzinę, na osiedlu rozległy się dzwonki, a zza rogu pojawiła się postać Mikołaja wraz ze swoją sympatyczną ekipą. Pełni entuzjazmu, rozdawali uśmiechy równie hojnie, jak słodkości. Dzieci, z oczami błyszczącymi ze zdziwienia i radości, z niecierpliwością czekały na swoją kolej. Mikołaj wraz ze swoim zastępem zatrzymywali się przed każdym domem, rozmawiali z dziećmi, pytali o ich grudniowe marzenia i czy były grzeczne w tym roku, a następnie przekazywali im słodki upominek.


To był nie tylko czas na prezenty, ale również na dzielenie się uściskami, ciepłymi słowami i życzeniami. Widok orszaku na ulicach osiedla tworzyły niepowtarzalną atmosferę.


Odwiedziny Mikołajowego orszaku na naszym osiedlu przypomniały nam, że magia świąt nie tylko jest w prezentach, ale również w uśmiechach, dobroci i wspólnym dzieleniu się radością. To wyjątkowe wydarzenie na pewno pozostawiło ślad w sercach dzieci, które jeszcze przez wiele dni będą wspominać ten magiczny wieczór.

 

Wesołych Świąt
Autor: Zarząd Osiedla Wiślana - Żwica

Miasto Dęblin Pozytywnie

Powrót