r. Imieniny:
logo

JARMARK BOŻONARODZENIOWY / WIGILIA MIEJSKA / DĘBLIN 19.12.2023 R.

08.12.2023
Zdjęcie przedstawia plakat informacyjny o wydarzeniu "Wigilia Miejska", które odbędzie się na placu przed ratuszem ze szczegółowym programem i dekoracjami świątecznymi. Serdecznie zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy. Swoje uczestnictwo zgłosiło wielu wystawców. Zapraszamy na zakupy w godzinach 12:00 - 18:00.

Tradycyjnie, już po raz dziewiąty zapraszamy Państwa również na "Wigilię Miejską", podczas której będzie okazja do złożenia sobie życzeń, skosztowania pysznych potraw wigilijnych przygotowanych przez Koło Gospodyń Miejskich w Dęblinie "Nadwiślańskie Babeczki". Artyści z Miejskiego Domu Kultury uświetnią spotkanie wspaniałym koncertem, który przybliży nam klimat zbliżających się świąt. Pojawić ma się również sam Święty Mikołaj oraz harcerze z Betlejemskim Światełkiem Pokoju. 

Miejsce: Plac przed Ratuszem Miasta Dęblin.

Termin: 19 grudnia 2023 r. - wtorek

Na wspólne spędzenie wtorkowego dnia zapraszają Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka, Przewodniczącym Rady Miasta Dęblin Maciej Krygrowski  wraz z Radnymi oraz Dyrektor Miejski Dom Kultury w Dęblinie Anna Żaczek.

Zapraszamy serdecznie!

Miasto Dęblin Pozytywnie

Zdjęcie przedstawia plakat informacyjny o wydarzeniu "Wigilia Miejska", które odbędzie się na placu przed ratuszem ze szczegółowym programem i dekoracjami świątecznymi.
Powrót