r. Imieniny:
logo

ZIMOWE ZACZYTANIE

16.02.2024
Na zdjęciu widoczna jest grupa dzieci i młodzieży stojących z pracami florystycznymi w rękach oraz osoba, która przeprowadziła te zajęcia Tegoroczne ferie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dęblinie są już dla nas miłym wspomnieniem. Podczas tych ferii zimowych nasz placówka oferowała swoim użytkownikom przestrzeń do zajęć, spotkań i warsztatów.

Podczas ferii w bibliotece można było twórczo spędzić czas bawiąc się, rysując, uczestnicząc w spotkaniach z pedagogami, biorąc udział w warsztatach, albo po prostu porozmawiać z rówieśnikami.

Dzieci i młodzież uczestniczyły w zajęciach organizowanych przy współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Dęblinie, gdzie zajęcia dydaktyczne przeprowadziły Panie Sylwia Pudło, Sylwia Grzyb oraz Magdalena Jakubowska.

Grupa uczestników ferii spędziła jedno przedpołudnie na poznaniu pracy florysty, biorąc udział w warsztatach, które poprowadziła Pani Aneta Piskała, właścicielka Studia Dekoracji w Dęblinie. Efektem tych zajęć były piękne cukierkowe bukiety.

Podczas zajęć plastycznych wszyscy uczestnicy mogli wykazać się talentem rysunkowym, tworząc plakaty o tematyce uzależnień i ich skutków. 

Miało miejsce również wyjście do pizzerii na małe, co nieco.

Na zakończenie ferii wszyscy, którzy spędzili z biblioteką ferie zimowe zostali nagrodzeni wyjazdem do Kina Renesans w Rychach na film pt. „O psie, który jeździł koleją”. 

W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować za dofinansowanie naszych zajęć. Dziękujemy, że już po raz kolejny, otrzymaliśmy wsparcie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dęblinie dla naszych działań oraz dziękujemy również prywatnym osobom, które dofinansowały nasze zajęcia, Pani Agnieszce Pieńkosz oraz Przewodniczącemu Rady Miasta Dęblin Panu Maciejowi Krygrowskiemu.

Gdzie najlepiej spędzić ferie zimowe? Oczywiście w jakimś ciepłym i przytulnym miejscu. Nasza biblioteka nadawała się do tego idealnie, ponieważ zapewniliśmy miłą atmosferę i świetną zabawę.

Pracownik MBP

http://www.deblin.naszabiblioteka.com/n,zimowe-zaczytanie

 

Powrót