r. Imieniny:
logo

SPOTKANIE WARSZTATOWE Z MIESZKAŃCAMI DOTYCZĄCE PLANU ZRÓWNOWAŻONEJ MOBILNOŚCI MIEJSKIEJ DLA MIEJSKIEGO OBSZARU FUNKCJONALNEGO RYK

27.02.2024
Spotkanie warsztatowe z mieszkańcami dotyczące Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Ryk Zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasta Dęblin na spotkanie warsztatowe dotyczące Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Ryk, który określi główne kierunki rozwoju w zakresie systemu transportowego i mobilności, przy szerokim udziale społeczności lokalnej.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 7 marca o godz. 12:00 w Urzędzie Miasta Dęblin sala nr 1. 

W trakcie warsztatów przedstawione zostanie podejście w zakresie Planowania Zrównoważonej Mobilności Miejskiej z głównymi informacjami na temat procesu.

Spotkanie równocześnie będzie okazją do zabrania głosu i opowiedzenia o problemach z jakimi mieszkańcy zmagają podczas codziennych podróży. Celem warsztatów jest również zebranie materiału do tworzonego dokumentu i zaproponowanie adekwatnych rozwiązań transportowych na terenie Obszaru Funkcjonalnego Ryk w perspektywie do 2040 r.

Jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej mobilności miejskiej na terenie MOF Ryk  

 

Link do ankiety: https://forms.gle/9MfLX165mPJcHJRU6 

Powrót