r. Imieniny:
logo

MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANI

11.06.2024
Zdjęcie przedstawia grupkę dzieci oraz dwie Panie. Dzieci stoją na tle jasnej ściany. Jedna z dziewczynek w pierwszym rzędzie trzyma w dłoniach dyplom oraz zabawkę. Po prawej stronie dzieci widać tablicę z napisem Mistrz Pięk 24 maja odbył się konkurs czytelniczy „Mistrz Pięknego Czytania”, którego organizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna Filia Wiślana, a uczestnikami byli uczniowie klasy drugiej z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3. W konkursie wzięło udział 10 uczniów.

W pierwszym etapie uczestnicy czytali wcześniej przygotowane przez siebie fragmenty książek. Komisja w składzie Magdalena Krasuska – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Pani Justyna Zając – bibliotekarz Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr3 oraz Dorota Ścibior - bibliotekarz Filii Wiślana wyłonili do drugiego etapu czworo uczestników. W drugim etapie uczniowie czytali fragmenty książek wybranych przez bibliotekarkę. Po wysłuchaniu uczestników komisja wyłoniła Mistrza Pięknego Czytania, którym została Marysia Jońska. Kolejnymi nagrodzonymi zostali Zuzia Anyszek i Antoni
Kuropatwa ,zaś wyróżnienie otrzymała Emilka Baran.
Serdecznie gratulujemy laureatom. Zachęcamy do brania udziału w tego typu konkurach, które mają na celu promowanie czytelnictwa i doskonalenie umiejętności czytania.
Pracownik MBP Filia Wiślana Dorota Ścibior

http://www.deblin.naszabiblioteka.com/n,mistrz-pieknego-czytania-3

 

Powrót