r. Imieniny:
logo

„ŻUBR WSPIERA MALUCHY" W MIEJSKI ŻŁOBKU W DĘBLINIE

14.06.2024
Opis zdjęcia: Plac zabaw z dziećmi i opiekunem. Dziecko schodzi po zjeżdżalni, inne bawią się w tle. Jest trawa i drzewa wokół. Miejski Żłobek w Dęblinie „Raj Malucha" pozyskał grant z Fundacji Banku Pekao S.A. - akcja pt. „Żubr wspiera maluchy". Ze środków pozyskanych z grantu żłobek został doposażony w pomoce dydaktyczne i zabawki niezbędne do zajęć z integracji sensorycznej. Zabawy sensoryczne są ważne w rozwoju dziecka, ponieważ stymulują rozwój zmysłów, wpływają na dużą i małą motorykę. Wspierają rozwój poznawczy oraz koncentrację uwagi i pamięć. Personel będzie mógł realizować wiele kreatywnych pomysłów.

Finał akcji odbył się w dniu 23.05.2024 roku w Miejskim Żłobku w Dęblinie „Raj Malucha". Było to spotkanie edukacyjne dla najmłodszych dzieci i kadry na temat „Promocji Zdrowia i Bezpieczeństwa".

Żłobek odwiedzili Przedstawiciele Banku Pekao, Wolontariusze Banku, Służby Mundurowe - Policja, Wojsko, Straż oraz Przedstawiciele Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dęblinie, Ratownicy Medyczni oraz Harcerze.

Dzieci bawiły się wyśmienicie oraz miały okazję do zapoznania się z pojazdami służb mundurowych.

Autor: Miejski Żłobek w Dęblinie "Raj Malucha"

Miasto Dęblin Pozytywnie 

Powrót