r. Imieniny:
logo

FESTYN RODZINNY "POWITANIE LATA"

13.07.2018
 Festyn rodzinny "Powitanie lata" 8 lipca odbył się festyn rodzinny "Powitanie lata " zorganizowany przez zarząd osiedla Mierzwiaczka w składzie : Dariusz Wojdat, Jarosław Wojtyś, Małgorzata Gadowska, Jacenty Marczak, Witold Zamojski, Artur Przerwiński, Dominik Kozicki, Jolanta Kiebzak, Andrzej Teodorowicz i zarząd osiedla Pułaskiego w składzie: Ilona Skalińska, Katarzyna Krakówko i Anna Niedźwiedź. W niedzielne popołudnie na teren Fortu Mierzwiaczka przybyły tłumy mieszkańców nie tylko z dwóch osiedli ale z całego miasta.

 Organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji zarówno dla najmłodszych uczestników jak i tych trochę starszych. Dzieci mogły skorzystać z darmowych dmuchańców, ścianki wspinaczkowej, bungee , przejażdżki na kucykach. Jak co roku najmłodsi uczestnicy chętnie brali udział w konkursach z nagrodami. W konkursie piosenki rodzinnej do wygrania był rower, który powędrował do wykonawczyni, która przepięknie zaśpiewała piosenkę Natalii Nikiel. Panie z sali zabaw Kangus malowały milusińskim twarze. Można było również upiec darmową kiełbaskę przy wspólnym ognisku. Każda z przybyłych osób mogła dokonać pomiaru ciśnienia, dzięki pielęgniarkom z SPZOZ w Dęblinie. Całą imprezę poprowadził DJ MELAN, skutecznie zachęcając do zabawy i małych i dużych. Wśród zaproszonych gości, którzy sympatyzują z osiedlem Mierzwiaczka byli: burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka, wicemarszałek Województwa Lubelskiego Grzegorz Kapusta, wicestarosta Rycki Stanisław Włodarczyk, przewodnicząca Rady Powiatu Hanna Czerska - Gąsiewska oraz wiceprzewodniczący Rady Miasta Dęblin Henryk Wiejak.

Jak co roku i tym razem odbyło się przeciąganie liny mieszkańcy osiedla kontra reszta świata. W drużynie tych drugich stanęli członkowie grupy motocyklowej Husar. Przeciąganie liny wygrała drużyna reszty świata. Nagroda w tym konkursie była ufundowana przez Marszałka Grzegorza Kapustę.

Piękne jednoślady przybyłych motocyklistów były nie lada atrakcją zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

A kiedy zrobiło się upadnie każdy mógł się schłodzić pod prysznicem w wykonaniu strażaków z OSP Masów. Wieczorne godziny upłynęły na zabawie przy muzyce ZESPOŁU AUDIO.

Mieszkańcy osiedli Mierzwiaczka i Pułaskiego bawili się wyśmienicie do późnych godzin nocnych.

Zarządy Osiedli składają podziękowania 

SPZOZ Dęblin

OSP MASÓW

DARIUSZOWI SPYTKOWI za udostępnienie terenu.

Tak wspaniałą impreza nie była by możliwa gdyby nie zaangażowanie członków zarządu oraz hojność sponsorów :

Salon Black Red White w Dęblinie Ilona Skalińska, Adam Ciuba

PPHU "Pierscien" Paweł Kijek

Elektromex Roman Kuta

Pizzeria&Pub 77

Sklep wędkarski "Aleksandra" Monika Jaworska, Tomasz Dziosa

 

Autor: Małgorzta Gadowska

Powrót