r. Imieniny:
logo

100 KAJAKÓW NA 100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

12.09.2018
100 KAJAKÓW NA 100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Dnia 9 września 2018 roku odbył się spływ kajakowy rzeką Wieprz pn. „100 kajaków na 100 Lat Niepodległości”. Zbiórka uczestników odbyła się przed Urzędem Miasta w Dęblinie. Przybyłych uczestników powitali główni organizatorzy Kamila Brodzik i Robert Brodzik właściciele firmy Dziki Raj oraz Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka. Po omówieniu spraw technicznych burmistrz zabrała głos życząc kajakarzom niezapomnianej przygody, wspaniałej zabawy oraz podziękowała za godne uczczenie Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Miłym akcentem było wręczenie przez burmistrz Siedlecką materiałów promujących miasto Dęblin w postaci plecaków z herbem miasta.

Kajakarze po krótkiej odprawie wsiedli do autobusu, gdzie zostali przewiezieni na start spływu do miejscowości Kośmin. Tam ponad 200 osób w 102 kajakach wystartowało w 18 kilometrową przeprawę krętym Wieprzem. Meta połączona z ogniskiem integracyjnym znajdowała się w Dęblinie na Masowie.

Organizatorzy:  Dziki Raj, NAKANU, KAJAKKAMIL, Fundacja „Przyroda - Tradycja - Ludzie”, Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”

 

Zapraszamy do obejrzenia foto galerii.

Powrót