r. Imieniny:
logo

ZMIANA MIEJSCA UDZIELANIA NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

31.10.2018
ZMIANA MIEJSCA UDZIELANIA NOCNEJ I ŚWIĄTECZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ AMG Centrum Medyczne Sp. z o.o. poinformowała Starostwo Powiatowe w Rykach, że od dnia 31 października 2018 roku w siedzibie Szpitala Powiatowego w Rykach nie udziela świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

W związku z powyższym pomoc medyczną w zakresie nocnej i świątecznej opieki medycznej można uzyskać w:
  1. SAMODZIELNYM PUBLICZNYM ZAKŁADZIE OPIEKI ZDROWOTNEJ W PUŁAWACH Puławy, ul. Partyzantów 17, (81) 450 23 13.
  1. SAMODZIELNYM PUBLICZNYM ZAKŁADZIE OPIEKI ZDROWOTNEJ W GARWOLINIE, Garwolin, ul. Staszica 18, (25) 682 30 25; tel. 783 294 126.
Nocna i świąteczna opieka zdrowotna to świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 18 do 8 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8 do godziny 8 dnia następnego. Świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej są bezpłatne dla osób ubezpieczonych i udzielane bez skierowania w dowolnym punkcie nocnej opieki.
 
Każdy ubezpieczony, bez względu na miejsce zamieszkania, może skorzystać z pomocy nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, tam gdzie ma najbliżej.
 
Informujemy również, iż w Szpitalu Powiatowym w Rykach od dnia 31 października 2018 roku nie funkcjonuje także Izba Przyjęć.
 
Poniżej przedstawiamy adresy szpitali z terenu Powiatu Ryckiego oraz położonych w jego bliskiej odległości, gdzie można uzyskać pomoc medyczną z zakresu leczenia szpitalnego:
  1. 6 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBLINIE
Dęblin, ul. Szpitalna 2, tel. 261 518 503; 261 518 512
(Oddział Chirurgiczny, Oddział Wewnętrzny, OIOM, Oddział Laryngologiczny, Izba Przyjęć)
  1. SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁĄD OPIEKI ZDROWOTNEJ W PUŁAWACH
Puławy, ul. Józefa Bema 1,  tel. (81) 450 22 74
(Szpitalny Oddział Ratunkowy, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Oddział Chirurgii Dziecięcej, Oddział Chirurgii Ogólnej, Oddział Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej, Oddział Dziecięcy, Oddział Kardiologii, Oddział Neurologiczny i Udarowy, Oddział Noworodkowy, Oddział Obserwacyjno – Zakaźny dla Dorosłych, Oddział Obserwacyjno – Zakaźny dla Dzieci, Oddział Okulistyczny, Oddział Otolaryngologiczny, Oddział Położniczo-Ginekologiczny, Oddział Pulmonologiczny, Oddział Rehabilitacji i Rehabilitacji Neurologicznej, Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej, Oddział Wewnętrzny z Pododdziałem Reumatologicznym)
  • SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W GARWOLINIE
Garwolin, ul. Lubelska 50, tel. (025) 68-44-700
(Oddział Ginekologiczno-Położniczy, Oddział Dziecięcy, Oddział Noworodkowy, Oddział Kardiologii, Oddział Intensywnej Terapii, Oddział Chirurgiczny, Oddział Wewnętrzno-Kardiologiczny, Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, Szpitalny Oddział Ratunkowy).
 

Sławomir Wołowiec

Sekretarz Powiatu

Powrót