r. Imieniny:
logo

SPOTKANIE NOWOROCZNE - POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW ODDZIAŁ W DĘBINIE.

18.01.2019
SPOTKANIE NOWOROCZNE - POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW ODDZIAŁ W DĘBINIE. 16 stycznia 2019 roku o godzinie 13:00 w Dęblinie odbyło się spotkanie noworoczne Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Spotkanie rozpoczął Jan Prządka – prezes stowarzyszenia witając wszystkich przybyłych, a było ich ponad setka. Na spotkaniu pojawili się również goście honorowi: burmistrz miasta Dęblin Beata Siedlecka, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie Monika Bąkała i kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Dęblinie Monika Kośmińska.

W programie były występy zespołu wokalnego z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie pod batutą instruktorki Ewy Rząsy. Głównym celem spotkania było przełamanie się opłatkiem oraz złożenie życzeń na nowy 2019 rok.

Przedstawiciele samorządu miejskiego podarowali dwa torty owocowe składając jeszcze raz życzenia wszystkim seniorom oraz dziękując za zaproszenie i pamięć. Następnie zebrani zasiedli do wspólnego posiłku. Dalsza część to wspólna zabawa seniorów.

 
Zapraszamy do obejrzenia foto galerii.

Powrót