r. Imieniny:
logo

WIELKIE SPRZĄTANIE NASZEGO MIASTA PRZEZ SPOŁECZNOŚĆ SOSW W DĘBLINIE

25.03.2019
WIELKIE SPRZĄTANIE NASZEGO MIASTA PRZEZ SPOŁECZNOŚĆ SOSW W DĘBLINIE W dniu 21.03.2019r. cała społeczność Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego aktywnie odpowiedziała na apel Władz Miasta Dęblina oraz Zarządu Rejonowego Stowarzyszenia Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dęblinie, dotyczący utrzymania porządku i czystości na terenie miasta.

Wszyscy z ogromną aprobatą przyjęliśmy projekt dęblińskich władz. Odpowiednio wyposażeni w lateksowe rękawice, z workami w ręku, z zapałem wzięliśmy się do pracy. Oczyszczaliśmy z odpadów   i nieczystości teren przyległy do posesji naszego Ośrodka. Byliśmy zaskoczeni tym, że okoliczni mieszkańcy zanieczyszczają otaczające nas środowisko. Podczas porządkowania zebraliśmy kilkanaście worków z odpadami, które powinny być przez właścicieli oddane służbom komunalnym, a nie tworzyć ,,dzikie wysypiska" śmieci. Wszyscy byliśmy zadowoleni, że przyczyniliśmy się do poprawy estetyki i czystości naszego Miasta. Cieszymy się, że nasi wychowankowie sprzątając nabywają nawyków dbania o środowisko, które staje się tym samym bardziej przyjazne.

 

Społeczność  SOSW

 

http://soswdeblin.szkolnastrona.pl/art,810,wielkie-sprzatanie-naszego-miasta
Powrót