r. Imieniny:
logo

DĘBLIN KONKURS „PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA”

24.04.2019
Dęblin konkurs „Podwórko Talentów Nivea”
Ruszyła kolejna edycja konkursu „Podwórko Talentów Nivea”. Miasto Dęblin walczy o jeden z pięciu nowoczesnych placów zabaw o wartości ok. 250 000, 00 zł, który może zostać wybudowany w Naszym mieście.

Wygrana zależy od ilości zebranych głosów, które może oddać każdy z Nas. Głosowanie trwa codziennie od 22 kwietnia do 20 czerwca 2019 roku.    
 
Zwracamy się do wszystkich mieszkańców oraz sympatyków naszego miasta o wsparcie akcji. Wystarczy jedynie założyć konto na stronie: https://podworko.nivea.pl/uzytkownik/logowanie , a następnie każdego dnia, zalogować się i oddać swój głos. 
 
 
Poniżej krótka instrukcja jak oddać głos poprzez stronę internetową: www.podworko.nivea.pl
 
  • krok pierwszy: zarejestruj się na https://podworko.nivea.pl/uzytkownik/logowanie,
  • krok drugi: odbierz na swoim mailu wiadomość aktywacyjną i kliknij potwierdzenie konta,
  • krok trzeci: zaloguj się na: https://podworko.nivea.pl/uzytkownik/logowanie i wybierz lokalizację: województwo LUBELSKIE, powiat RYCKI, miasto DĘBLIN,
  • krok czwarty: KLIKNIJ GŁOSUJ,
  • krok piąty: GŁOSUJ KAŻDEGO DNIA.
 
Informacja dodatkowa: zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie www.nivea.pl z jednego komputera (adresu IP) można dziennie oddać maksymalnie pięć głosów z pięciu różnych loginów, więc bez obawy możecie głosować całymi rodzinami z jednego komputera.
 
Można również pobrać darmową aplikację na telefon komórkowy „Podwórko Talentów Nivea” – wtedy codzienne oddanie głosu jest jeszcze prostsze.
 
Zapraszamy również do oglądania filmu konkursowego. Z pewnością zachęci was do aktywnego wsparcia akcji.
 
Film konkursowy:

 
O AKCJI:
NIVEA już po raz 5. buduje wyjątkowe Podwórka w całej Polsce.
Pielęgnując wartościowe i wspólne spędzanie czasu, marka zachęca do zabawy dzieci i rodziców, szkoły, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe zarówno z mniejszych, jak i większych miejscowości. W ten sposób NIVEA jest blisko polskich rodzin nie tylko dzięki swoim produktom, ale także dzięki pielęgnowaniu talentów dzieci.
                      
Powrót