r. Imieniny:
logo

TARGI PRACY I EDUKACJI IKAR 2019

20.05.2019
TARGI PRACY I EDUKACJI IKAR 2019 15 maja br. w Szkole Orląt odbyły się Targi Pracy i Edukacji IKAR 2019 organizowane przez Biuro Karier i Jakości Lotniczej Akademii Wojskowej. Wydarzenie otworzył Rektor-Komendant gen. bryg. pil. dr Piotr Krawczyk.

To już kolejna edycja Targów Pracy i Edukacji organizowanych w naszej Uczelni. Dziękuje wszystkim przedstawicielom instytucji cywilnych i państwowych za przybycie oraz zaprezentowanie swojej oferty. Dzięki takim inicjatywom studenci i absolwenci mają możliwość zapoznania się z  zasadami rekrutacji oraz specyfiką pracy w danych branżach – podkreślał Rektor-Komendant gen. bryg. pil. dr Piotr Krawczyk.

Głównym celem wydarzenia jest wsparcie młodzieży w planowaniu kształcenia i przyszłej kariery zawodowej, którzy w niedługim czasie staną przed tym trudnym wyborem.

Burmistrz miasta Dęblin Beata Siedlecka w swoim wystąpieniu podkreślała jak ważne dla młodych ludzi jest ukierunkowanie swojej zawodowej przyszłości oraz zaprosiła wszystkich uczestników  do zwiedzania miasta Orląt.

W gronie wystawców znaleźli się m.in.: Urząd Lotnictwa Cywilnego, Enter Air, Jeppesen Poland, Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-Świdnik” oraz Wojskowe Zakłady Lotnicze.

Dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu.

 https://www.law.mil.pl/index.php/pl/aktualnosci-uczelnia/3210-targi-pracy-i-edukacji-ikar-2019
Powrót