r. Imieniny:
logo

KOLEJNA EDYCJA DĘBLIŃSKIEGO BIEGU INTEGRACYJNEGO.

05.09.2019
Kolejna edycja Dęblińskiego Biegu Integracyjnego. Już 22 września szykuje się nie lada gratka dla miłośników biegania! W niedzielny poranek wystartuje kolejna już edycja Dęblińskiego Biegu Integracyjnego. Organizatorzy: Dęblińskie Integracyjne Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych DISON oraz DSS Orlęta zaplanowali trasy o długościach 5km dla zawodników na wózkach inwalidzkich oraz 10 i 5 km dla biegaczy.

Celem imprezy jest integracja osób niepełnosprawnych ze zdrowymi. Niepełnosprawni potrafią cieszyć się z życia. Dzięki wielkiej determinacji pokonują granice. Są dla nas przykładem. Zapraszamy do startu wszystkie osoby, które uprawiają sport z Dęblina i okolic, a także kibiców. Gwarantujemy sporą dawkę endorfin i wspaniałą atmosferę

Link do zapisów oraz regulamin biegu: https://frslublin.pl

Linki do stron biegu: https://www.facebook.com/biegDEBLIN/

W związku z organizacją w dniu 22.09.2019 r. biegu ulicznego pod nazwą ,, XVI Integracyjny Bieg Orląt oraz VI Dębliński Bieg Uliczny'' nastąpią ograniczenia w ruchu drogowym od godziny 8.30 do godziny 12.30 w centrum Dęblina oraz na drodze wyjazdowej w kierunku Ryk ul. Stawską.

W trakcie trwania biegu utrudnienia w ruchu powstaną: Nowy Plac Targowy, ul. Przechodnia do skrzyżowania z ul. Staromiejską dalej prosto ul. Jagiellońską, na skrzyżowania z ul. Partyzantów oraz ul. Jagiellończyka - Ogrodowa do ronda na ul. Stawskiej, ul. Stawska Lipowa, 1-go Maja, rondo 1-go Maja - Tysiąclecia - Lipowa oraz w centrum miasta ul. Okólna, PCK, Rynek. Po nawrocie dodatkowo ul. Leśki.

Na skrzyżowaniach : ul. Lipowa - Tysiąclecia, skrzyżowanie ul. 1-go Maja Stawska i skrzyżowanie ul. Okólna - Wiatraczna zostaną ustawione bariery ochronne metalowe oddzielające pasy ruchu, co pozwoli na prowadzenie pasem nie zajętym przez biegaczy ruchu kołowego wahadłowego kierowanego przez funkcjonariuszy policji.

 

Logo   logo   Logo

 

Powrót