r. Imieniny:
logo

NAUCZYCIEL SOSW W DĘBLINIE PANI ELŻBIETA KOPERA ZOSTAŁA ZAAKCEPTOWANA DO PROGRAMU OSEHERO

06.11.2019
Nauczyciel  SOSW w Dęblinie Pani Elżbieta Kopera została zaakceptowana do programu OSEhero Ukończyłam pedagogikę specjalną na UMCS i filologię polską na UW. Pracuję w szkole specjalnej dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną od 28 lat.

Lubię wyzwania, stawiam na rozwój. Szukam nowych rozwiązań i pomysłów na ciekawe lekcje. Wykorzystuję nowoczesne technologie informatyczne, by moi uczniowie łatwiej i przyjemniej zdobyli nowe wiadomości i umiejętności, by pobudzić ich ciekawość poznawczą i kreatywność.
Prywatnie jestem żoną i mamą trzech synów. W czasie wolnym lubię czytać książki, słuchać muzyki. Kocham góry.
 
Moje super moce: wrażliwość na potrzeby innych, otwartość, odwaga.
 
Wiemy, że…
 
Pani Elżbieta lubi pracę nauczyciela. Kontakt z uczniami to dla niej nieustanny powiew świeżości, niekończąca się młodość. Uczestniczenie w rozwoju młodych ludzi, obserwowanie jak się zmieniają, dojrzewają, jak ruszają na podbój świata – jest niezwykle pasjonujące. Czuje ciężar odpowiedzialności za swoich uczniów, ale także ma poczucie wyróżnienia, że może im pomóc odkrywać świat i samych siebie. Najczęściej korzysta z aplikacji internetowych: Padlet, Genial.ly, Wordwall, Learning.Apps, Kahoot, QR, Trimino, Quizizz. Wykorzystuje ćwiczenia przygotowane przez innych nauczycieli, ale tworzy również własne, dostosowane do możliwości intelektualnych uczniów. Narzędzia TIK uatrakcyjniają lekcje, aktywizują uczniów, wizualizują zagadnienia oraz ułatwiają zapamiętywanie treści. Pozwalają zdobywać wiedzę poprzez zabawę.
 
Jeśli chcesz osiągnąć to, co niemożliwe, zajmij się tym, co możliwe. Regina Brett
 
 
 
jb
Powrót